Nowy Jork adwokat budownictwo wypadek

Prawnicy Z Doświadczeniem W Wypadkach Budowlanych W Nowym Jorku

Zaangażowany i pracujący z pasją zespół adwokatów procesowych

Czy odniosłeś/aś obrażenia w wypadku budowlanym na terenie Nowego Jorku lub w jego okolicy? Oddaj swoją sprawę w ręce wykwalifikowanego zespołu prawnego kancelarii The Perecman Firm. Dbamy o klientów, których reprezentujemy, i służymy pomocą na każdym etapie procesu — od odszkodowania dla pracowników po roszczenia z tytułu odniesionych obrażeń ciaław wypadku.

Mamy kilkadziesiąt lat wspólnego doświadczenia i znamy dokładnie wyjątkowe przepisy prawa odnoszące się do spraw związanych z wypadkami budowlanymi. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz mieć pewność, że nasi prawnicy doświadczeni w wypadkach budowlanych w nowym yorku są w pełni kompetentni, aby zająć się Twoją sprawą.

Jak Możemy Ci Pomóc?

Siedziba kancelarii The Perecman Firm znajduje się na Manhattanie. Z dumą oferujemy usługi reprezentacji prawnej i doradztwa dla pracowników budowlanych we wszystkich pięciu dzielnicach Nowego Jorku, wliczając Bronx, Queens, Brooklyn, Staten Island, Long Island i Westchester.

Jeśli nam zaufasz i oddasz swoją sprawę w nasze ręce, otrzymasz w zamian:

  • Pełen poświęcenia i współczucia mecenas
  • Pomoc w zbieraniu dowodów i dochodzenie w twojej sprawie
  • Prowadzenie poprzez proces składania roszczeń o rekompensaty pracownicze
  • Pomoc w identyfikacji stron trzecich w pozwach gdy jest to możliwe
  • Wsparcie podczas negocjacji, spraw sądowych lub apelacji

Jesteśmy tu aby być twoim prawnym partnerem podczas gdy dążysz do uzyskania sprawiedliwego odszkodowania za odniesione obrażenia.

Dlaczego Wybrać Kancelarię the Perecman Firm?

  • Pomagamy poszkodowanym pracownikom od ponad 40 lat
  • Twardzi negocjatorzy i mądrzy adwokaci procesowi
  • Licznie nagradzany zespół cieszący się nienaganną reputacją
  • Zapewniamy troskliwe podejście i opiekę podczas świadczenia usług w trzech językach
  • mponujące osiągnięcia, setki milionów dolarów uzyskanych w ramach odszkodowań

Bez względu na to, czy odniosłeś obrażenia w wyniku upadku z rusztowania czy zostałeś ranny zostałaś ranna w wypadku z udziałem wózka widłowego, nasi wykwalifikowani adwokaci dołożą starań, abyś otrzymał/a właściwą obsługę prawną, jakiej potrzebujesz i na jaką zasługujesz. Proces dotyczący roszczeń pracowniczych lub z tytułu odniesionych obrażeń ciała może być niezwykle skomplikowany i przytłaczający. Jednak pamiętaj, nie musisz przechodzić przez to wszystko w samotności.

Mariusz Śniarowski

Mariusz Śniarowski ukończył następujące uczelnie: John Jay College of Criminal Justice oraz Hofstra School of Law. Do jego obowiązków należy rozpatrywanie wniosków i stawiennictwo w sądzie. Mariusz Śniarowski mówi biegle po polsku i reprezentuje naszych polskojęzycznych klientów w trakcie odbywających się przed rozprawą przesłuchań w celu zapewnienia dokładnego tłumaczenia zeznań. Jest członkiem następujących stowarzyszeń prawników: New York County Lawyers’ Association, New York State Bar Association oraz New York State Trial Lawyers Association.