Zadzwoń, aby uzyskać darmową konsultację 212.577.9325 Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez
The Perecman Firm The Perecman Firm

Głos dla ofiar wypadków od ponad 35 lat.

JESTEŚMY

THE PERECMAN FIRM.

Prawnicy z doświadczeniem w wypadkach budowlanych w Nowym Jorku

Zaangażowany i pracujący z pasją zespół adwokatów procesowych

Czy odniosłeś/aś obrażenia w wypadku budowlanym na terenie Nowego Jorku lub w jego okolicy? Oddaj swoją sprawę w ręce wykwalifikowanego zespołu prawnego kancelarii The Perecman Firm. Dbamy o klientów, których reprezentujemy, i służymy pomocą na każdym etapie procesu — od odszkodowania dla pracowników po roszczenia z tytułu odniesionych obrażeń ciaław wypadku.

Mamy kilkadziesiąt lat wspólnego doświadczenia i znamy dokładnie wyjątkowe przepisy prawa odnoszące się do spraw związanych z wypadkami budowlanymi. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz mieć pewność, że nasi prawnicy doświadczeni w wypadkach budowlanych w nowym yorku są w pełni kompetentni, aby zająć się Twoją sprawą.

Pragniesz porozmawiać o swojej sprawie? Skontaktuj się z naszą kancelarią jeszcze dziś. Zadzwoń pod numer (212) 577-9325.

Jak możemy Ci pomóc?

Siedziba kancelarii The Perecman Firm znajduje się na Manhattanie. Z dumą oferujemy usługi reprezentacji prawnej i doradztwa dla pracowników budowlanych we wszystkich pięciu dzielnicach Nowego Jorku, wliczając Bronx, Queens, Brooklyn, Staten Island, Long Island i Westchester.

Jeśli nam zaufasz i oddasz swoją sprawę w nasze ręce, otrzymasz w zamian:

 • Pełen poświęcenia i współczucia mecenas
 • Pomoc w zbieraniu dowodów i dochodzenie w twojej sprawie
 • Prowadzenie poprzez proces składania roszczeń o rekompensaty pracownicze
 • Pomoc w identyfikacji stron trzecich w pozwach gdy jest to możliwe
 • Wsparcie podczas negocjacji, spraw sądowych lub apelacji

Jesteśmy tu aby być twoim prawnym partnerem podczas gdy dążysz do uzyskania sprawiedliwego odszkodowania za odniesione obrażenia.

Dlaczego wybrać kancelarię The Perecman Firm?

 • Pomagamy poszkodowanym pracownikom od ponad 30 lat
 • Twardzi negocjatorzy i mądrzy adwokaci procesowi
 • Licznie nagradzany zespół cieszący się nienaganną reputacją
 • Zapewniamy troskliwe podejście i opiekę podczas świadczenia usług w trzech językach
 • Imponujące osiągnięcia, setki milionów dolarów uzyskanych w ramach odszkodowań

Bez względu na to, czy odniosłeś obrażenia w wyniku upadku z rusztowania czy zostałeś ranny zostałaś ranna w wypadku z udziałem wózka widłowego, nasi wykwalifikowani adwokaci dołożą starań, abyś otrzymał/a właściwą obsługę prawną, jakiej potrzebujesz i na jaką zasługujesz. Proces dotyczący roszczeń pracowniczych lub z tytułu odniesionych obrażeń ciała może być niezwykle skomplikowany i przytłaczający. Jednak pamiętaj, nie musisz przechodzić przez to wszystko w samotności.

Opinie naszych klientów

Jestem przekonany, że gdybym nie zmienił prawnika, dostałbym mniejsze odszkodowanie.

RADEK BRZOZOWSKI
Obejrzyj film wideo

Moje życie na pewno teraz się zmieni

BARBARA
Obejrzyj film wideo

Darmowe rozpatrzenie sprawy!

Wypadki budowlane mogą się wiązać z koniecznością zapłacenia tysięcy dolarów za leczenie, utratą możliwości wykonywania pracy zarobkowej, utratą wynagrodzenia i wieloma innymi wydatkami. Nie stać Cię na przechodzenie przez wszystkie te problemy bez wykwalifikowanej i sprawdzonej porady prawnej. Zwróć się do naszego nowojorskiego adwokata od wypadków na budowie z kancelarii The Perecman Firm po adwokata któremu możesz zaufać.

 • Proszę wpisać swoje imię.
 • Proszę wpisać swoje imię.
 • Podaj swój numer telefonu.
  To nie jest prawidłowy numer telefonu.
 • Podaj swój adres e-mail.
  To nie jest prawidłowy adres e-mail.
 • Wprowadź treść wiadomości.
Ponad $400 Million w Werdyktach & Porozumieniach

Podczas gdy nasze poprzednie wyniki nie gwarantują rezultatión, pokazują nasze umiejętności i zdolności w osiąganiu wyjątkowych rezultatów dla naszych klientów. Nie koncentrujemy się jedynie na maksymalnym odszkodowaniu finansowym. Zależy nam na sprawiedliwym zakończeniu sprawy dla naszych klientów, którzy odnieśli poważne obrażenia fizyczne i cierpią emocjonalnie w wyniku zanied bania innych osób lub zagrożeń w miejscu pracy.

 • $15,208,168**
  Pracownik budowlany spadł z drabiny, wyrok ławy przysięgłych.
 • $10,000,000
  Pracownik budowlany/murarz spadł z rusztowania, wyrok ławy przysięgłych/ugoda.
 • $9,825,000***
  Pracownik budowlany/robotnik spadł z rusztowania, wyrok ławy przysięgłych.

Poznaj NASZ ZESPÓŁ

Mariusz Śniarowski

Mariusz Śniarowski ukończył następujące uczelnie: John Jay College of Criminal Justice oraz Hofstra School of Law. Do jego obowiązków należy rozpatrywanie wniosków i stawiennictwo w sądzie. Mariusz Śniarowski mówi biegle po polsku i reprezentuje naszych polskojęzycznych klientów w trakcie odbywających się przed rozprawą przesłuchań w celu zapewnienia dokładnego tłumaczenia zeznań. Jest członkiem następujących stowarzyszeń prawników: New York County Lawyers' Association, New York State Bar Association oraz New York State Trial Lawyers Association.

Co należy wiedzieć o wypadkach budowlanych:

1 na 5 wypadków śmiertelnych w miejscu pracy ma miejsce na placu budowy (najwyższy odsetek dla wszystkich dziedzin gospodarki). Na podstawie danych Bureau of Labor Statistics każdego roku dochodzi do około 150,000 wypadków budowlanych.

 • Upadki
  hard hat
 • Uderzenia przedmiotem
  crane
 • Porażenia prądem elektrycznym
  lineman
 • Uwięzienie pomiędzy obiektami
  construction workers