Zadzwoń, aby uzyskać darmową konsultację 212.577.9325 Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez
The Perecman Firm The Perecman Firm

Głos dla ofiar wypadków od ponad 35 lat.

JESTEŚMY

THE PERECMAN FIRM.

Prawnicy z doświadczeniem w wypadkach budowlanych w Nowym Jorku

Zaangażowany i pracujący z pasją zespół adwokatów procesowych

Czy odniosłeś/aś obrażenia w wypadku budowlanym na terenie Nowego Jorku lub w jego okolicy? Oddaj swoją sprawę w ręce wykwalifikowanego zespołu prawnego kancelarii The Perecman Firm. Dbamy o klientów, których reprezentujemy, i służymy pomocą na każdym etapie procesu — od odszkodowania dla pracowników po roszczenia z tytułu odniesionych obrażeń ciaław wypadku.

Mamy kilkadziesiąt lat wspólnego doświadczenia i znamy dokładnie wyjątkowe przepisy prawa odnoszące się do spraw związanych z wypadkami budowlanymi. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz mieć pewność, że nasi prawnicy doświadczeni w wypadkach budowlanych w nowym yorku są w pełni kompetentni, aby zająć się Twoją sprawą.

Pragniesz porozmawiać o swojej sprawie? Skontaktuj się z naszą kancelarią jeszcze dziś. Zadzwoń pod numer (212) 577-9325.

Jak możemy Ci pomóc?

Siedziba kancelarii The Perecman Firm znajduje się na Manhattanie. Z dumą oferujemy usługi reprezentacji prawnej i doradztwa dla pracowników budowlanych we wszystkich pięciu dzielnicach Nowego Jorku, wliczając Bronx, Queens, Brooklyn, Staten Island, Long Island i Westchester.

Jeśli nam zaufasz i oddasz swoją sprawę w nasze ręce, otrzymasz w zamian:

 • Pełen poświęcenia i współczucia mecenas
 • Pomoc w zbieraniu dowodów i dochodzenie w twojej sprawie
 • Prowadzenie poprzez proces składania roszczeń o rekompensaty pracownicze
 • Pomoc w identyfikacji stron trzecich w pozwach gdy jest to możliwe
 • Wsparcie podczas negocjacji, spraw sądowych lub apelacji

Jesteśmy tu aby być twoim prawnym partnerem podczas gdy dążysz do uzyskania sprawiedliwego odszkodowania za odniesione obrażenia.

Dlaczego wybrać kancelarię The Perecman Firm?

 • Pomagamy poszkodowanym pracownikom od ponad 30 lat
 • Twardzi negocjatorzy i mądrzy adwokaci procesowi
 • Licznie nagradzany zespół cieszący się nienaganną reputacją
 • Zapewniamy troskliwe podejście i opiekę podczas świadczenia usług w trzech językach
 • Imponujące osiągnięcia, setki milionów dolarów uzyskanych w ramach odszkodowań

Bez względu na to, czy odniosłeś obrażenia w wyniku upadku z rusztowania czy zostałeś ranny zostałaś ranna w wypadku z udziałem wózka widłowego, nasi wykwalifikowani adwokaci dołożą starań, abyś otrzymał/a właściwą obsługę prawną, jakiej potrzebujesz i na jaką zasługujesz. Proces dotyczący roszczeń pracowniczych lub z tytułu odniesionych obrażeń ciała może być niezwykle skomplikowany i przytłaczający. Jednak pamiętaj, nie musisz przechodzić przez to wszystko w samotności.

Opinie naszych klientów

Jestem przekonany, że gdybym nie zmienił prawnika, dostałbym mniejsze odszkodowanie.

RADEK BRZOZOWSKI
Obejrzyj film wideo

Moje życie na pewno teraz się zmieni

BARBARA
Obejrzyj film wideo
Ponad $400 Million w Werdyktach & Porozumieniach

Podczas gdy nasze poprzednie wyniki nie gwarantują rezultatión, pokazują nasze umiejętności i zdolności w osiąganiu wyjątkowych rezultatów dla naszych klientów. Nie koncentrujemy się jedynie na maksymalnym odszkodowaniu finansowym. Zależy nam na sprawiedliwym zakończeniu sprawy dla naszych klientów, którzy odnieśli poważne obrażenia fizyczne i cierpią emocjonalnie w wyniku zanied bania innych osób lub zagrożeń w miejscu pracy.

 • $15,208,168**
  Pracownik budowlany spadł z drabiny, wyrok ławy przysięgłych.
 • $10,000,000
  Pracownik budowlany/murarz spadł z rusztowania, wyrok ławy przysięgłych/ugoda.
 • $9,825,000***
  Pracownik budowlany/robotnik spadł z rusztowania, wyrok ławy przysięgłych.

Darmowe rozpatrzenie sprawy!

Wypadki budowlane mogą się wiązać z koniecznością zapłacenia tysięcy dolarów za leczenie, utratą możliwości wykonywania pracy zarobkowej, utratą wynagrodzenia i wieloma innymi wydatkami. Nie stać Cię na przechodzenie przez wszystkie te problemy bez wykwalifikowanej i sprawdzonej porady prawnej. Zwróć się do naszego nowojorskiego adwokata od wypadków na budowie z kancelarii The Perecman Firm po adwokata któremu możesz zaufać.

 • Proszę wpisać swoje imię.
 • Proszę wpisać swoje imię.
 • Podaj swój numer telefonu.
  To nie jest prawidłowy numer telefonu.
 • Podaj swój adres e-mail.
  To nie jest prawidłowy adres e-mail.
 • Wprowadź treść wiadomości.

Poznaj NASZ ZESPÓŁ

Mariusz Śniarowski

Mariusz Śniarowski ukończył następujące uczelnie: John Jay College of Criminal Justice oraz Hofstra School of Law. Do jego obowiązków należy rozpatrywanie wniosków i stawiennictwo w sądzie. Mariusz Śniarowski mówi biegle po polsku i reprezentuje naszych polskojęzycznych klientów w trakcie odbywających się przed rozprawą przesłuchań w celu zapewnienia dokładnego tłumaczenia zeznań. Jest członkiem następujących stowarzyszeń prawników: New York County Lawyers' Association, New York State Bar Association oraz New York State Trial Lawyers Association.

Co należy wiedzieć o wypadkach budowlanych:

1 na 5 wypadków śmiertelnych w miejscu pracy ma miejsce na placu budowy (najwyższy odsetek dla wszystkich dziedzin gospodarki). Na podstawie danych Bureau of Labor Statistics każdego roku dochodzi do około 150,000 wypadków budowlanych.

 • Upadki
  hard hat
 • Uderzenia przedmiotem
  crane
 • Porażenia prądem elektrycznym
  lineman
 • Uwięzienie pomiędzy obiektami
  construction workers